Gezimi | Është koha të mendoni për Apartamente.
14869
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14869,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Rreth nesh.

Kompania jonë ka filluar aktivitetin në fushën e projektimit dhe ndërtimit në vitin 1994, fillmisht në Bujanoc, e më vonë ka zgjeruar tregun në Kosovë dhe është vendosur me seli në Gjilan.Kompania është e specializuar në fushën e logjistikës, projektimit dhe ndërtimit, finalizimit të objekteve banesore dhe private. Gjithashtu, merret me shitjen e materialeve ndërtimor.
Në vitin 2017 kompania ka filluar punën për ndërtimin e apartamenteve, që janë banim kolektiv përmes të cilit kompania jonë ka kombinuar cilësinë, komoditetin, funksionalitetin dhe estetikën me qëllim të përmbushjes së nevojës së klientit për një shtëpi të rehatshme. Ekipi i kompanisë në këtë projekt i ka kushtuar vëmëndjen e plotë edhe detajeve më të vogla që nga planifikimi e deri tek realizimi…. baza prej 700 metrash katrorë me 8 kate banimi. Është e ndarë në dy hyrje, ka një ashensor për 2 banesa dhe tjetrin ashensor për 3 banesa në kat. Ekipi është kujdesur që objekti të ketë qasje të lehtë, lëvizje efikase, hapësira për makina, bodrume si dhe ambiente të këndshme përreth projektit.